TESLİMAT

1- Hazırlanma Süresi: Favgi online satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 1 iş günüdür. Daha sonra siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

2- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize gönderilir.

3- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

4- Iade kargosu: Anlaşmalı olduğumuz “Yurtiçi kargo”yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanır.

5- Yetkili Kargo Şirketi: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

6- Kargo Ücreti: Siparişlerinizde kargo ücreti ödemesi yapmazsınız. Ödemeler şirketimize aittir.

7- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır. Bu mail üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

8- Teslimat Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslimat adresini değişikliği gerçekleştiremezsiniz.

9- Sipariş Teslimi Yapılamaması: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Yurtiçi Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Yurtiçi Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

10- Siparişleriniz hakkında diğer soru ve talepleriniz icin [email protected] adresi ile iletişim kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, favgi.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sizlere sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.