ÖDEME SEÇENEKLERI

 

 

1)KREDI KARTI 

Favgi Online satış sitemizde kredi kartı işlemlerinizin her aşaması güvenlik altına alınmıştır. Kişisel verilerin korunması kanunu gereği sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki koruma 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.

 

2)BANKA KARTI

Favgi Online satış sitemizde banka kartı ile gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizin her aşaması güvenlik altına alınmıştır. Kişisel verilerin korunması kanunu gereği sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki koruma 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Banka kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.

 

3)HESABA HAVALE/EFT

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

 

Hesap Adı: Fulvia New York Deri ve Deri Ürünleri San. Tic Ltd. Şti

 

Banka Adı: QNB FINANSBANK 

Şube Adı: Keresteciler Merter Şubesi

Şube Kodu: 1053 

Hesap Tipi: Türk Lirası

IBAN No: TR58 0011 1000 0000 0088 8698 94

Hesap Numarası: 88869894

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, favgi.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sizlere sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.